Námorná doprava & Vracia

Môžem moju zásielku sledovať?

Proces objednávky môžete sledovať pomocou jedinečného referenčného čísla pre sledovanie. Svoje číslo nájdete v história objednávok.

Alternatively, you can find the unique tracking reference number on the email you will have received from us. Tiež tu nájdete prepojenie na príslušnú sekciu na webovej stránke kuriéra.

Kuriér bude požadovať pri prevzatí podpis za účelom bezpečného prijatia tovaru. Ak si zásielku nebudete môcť prevziať a podpísať pri prvej návšteve kuriéra, môže ju nechať u susedov alebo na bezpečnom mieste. Vo dverách vám nechá lístok s informáciou, že kuriér vám nechal zásielku. Vo väčšine oblastí kuriéri doručujú do 9 večer!

Ak potrebujete ďalšie informácie, pošlite e-mail na služby zákazníkom a náš tím sa na to pozrie.

Môžem tovar vrátiť?

Robíme maximum pre to, aby všetci naši zákazníci mali pozitívnu skúsenosť z nákupu na stránke ?, niekedy sa však stane, že nejakú položku treba vrátiť.

Vrátený tovar odporúčame poslať doporučene. Na faktúre zreteľne uveďte dôvod vrátenia, a či požadujete vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru. Tovar môže byť vymenený len za rovnaký.

Ak žiadate o vrátenie peňazí vrátane nákladov na doručenie, musíte nás o tom informovať do štrnástich dní od prevzatia tovaru. Objednávku nám musíte vrátiť do štrnástich dní odo dňa, kedy sme boli informovaní o jej zrušení, avšak je vašou povinnosťou uhradiť náklady, ktoré sa spájajú s odoslaním tovaru naspäť k nám. Ak splníte tieto podmienky, vrátime vám peniaze čo najskôr, najneskôr však do štrnástich dní odo dňa, kedy prevezmeme vami vrátenú objednávku.

Vrátený tovar nemusí byť v pôvodnom balení, avšak musí byť v takom stave, aby ho bolo možné opäť predať. Spätné poštovné náklady sú na vaše vlastné náklady a riziko.

Naše zásady pre vrátenie tovaru nemajú žiadny vplyv na vaše zákonné práva.

Ak vrátite tovar s tvrdením, že je poškodený, vrátený tovar preskúmame a o vrátení peňazí vás budeme v primeranom časovom období informovať prostredníctvom e-mailu. Dlžnú čiastku vám vrátime v čo najkratšom možnom čase, najneskôr však do tridsiatych dní odo dňa e-mailového potvrdenia, ktoré schvaľuje vaše oprávnenie na vrátenie peňazí za poškodený tovar.

Ak je vrátenie peňazí alebo odškodnenie schválené, peniaze ti pošleme použitím rovnakej metódy, ako bola pôvodne použitá pri nákupe.
Povedzte priateľom o tomto produkte. 
Timberland Banfield Timberland 6-Inch Timberland Adventure Timberland Hyperion Timberland Crib Timberland AG Boss Timberland Killington Timberland Mudsill Timberland Rip Timberland Helix Timberland Bardstown Timberland Carter Timberland Marge Timberland FlyRoam Timberland Huntington Timberland Canard Timberland Grantly Timberland Discovery Timberland Westmore Timberland Franklin Timberland Glancy Timberland Rigmaster Timberland Alderwood Timberland City
Slovensko
Copyright © 2020 www.nthsbt.com. Powered by timberland topánky